Reel.com ir jūsų pristatymai internete


Reelapp.com – įkeliate savo pristatymą, skaidrę ar dokumentą (.ppt arba .pdf), Jums sugeneruojamas unikalus adresas, kuriuo dalinatės su interesantais, galite įterpti į blogą(kaip pav. vieną pristatymą įterpiau).
Skaitytojai gali balsuoti už kiekvieną skaidrę patinka ar nepatinka, taip jūs gaunate atgalinį ryšį apie jūsų prezentaciją.

2 thoughts on “Reel.com ir jūsų pristatymai internete

 1. Virginija

  Labas, Gediminai, dažnai čia įlendu pasižiūrėti tavo įdėtų įrankių, ačiū už juos. Šiandien norėjau panaudoti Reel, nes norėjau padėti vienai kolegei įkelti į lemillą jos darbo nuorodą. Na. jis man nesuveikė, kaip pradėjo generuoti skaidres, taip po dviejų valandų jos taip ir liko nesugeneruotos. Kėliau pdf. Ar generavimas iš tikro taip ilgai tęsiais? Naudojai pats?

  1. Gediminas Jonauskas Post author

   Sveiki Virginija, malonu kad kažkam įdomu:)
   Visus įrankius pratestuoju pats, būna, kad randi rodos gerą bet neveikia arba veikia ne taip kaip turėtų – tokiu atveju nededu čia.
   Reel.com taip pat testuotas tiesa pasakius tik su PDF failais gal jam su PPT failais sudėtingiau susitvarkyti? Tokiu atveju rekomenduoju pabandyti kelti PDF su jais man iki šiol problemų nebuvo.

Comments are closed.