10 tiesų, kurių greičiausiai nežinojai apie mokytojus

admin   gruodžio 29, 2011   Komentarai įrašui 10 tiesų, kurių greičiausiai nežinojai apie mokytojus yra išjungti
  1. Mokytojai mėgsta ŠALTĄ kavą/arbatą. (tai profesinis reikalavimas)
  2. Mokytojai yra realūs žmonės – net už mokyklos ribų: todėl tikriausiai matė juos apsipirkinėjant, kirpykloje, kavinėje, sporto klube ar baseine ir galbūt net vartojant alkoholį bare. Jie gali net gyventi jūsų ar gretimame name – Neišsigąskite.
  3. Kai susiduriama už mokyklos ribų jiems nėra nieko mieliau kaip tik pakalbėti su jumis apie mokinių elgesį/pažangą/pažymius… Ypač savaitgaliais.
  4. Auklėtojai labai mėgsta ruoštis pamokoms ir planuoti veiklas savaitgaliais arba vėlai vakare. Jie tuo gyvena – paskambinkite jiems.
  5. Jiems nusispjaut jei Jūs savo vaiką į mokyklą siunčiate utėlėta galva, karščiuojantį, ar sergantį užkrečiamomis ligomis – jie turi imunitetą ir jie neserga.
  6. Jūsų vaiko mokytojas greičiausiai nežino, kad Jūsų vaikas talentingas. Jūs turėtumėte apie tai jam pasakyti, suderinti ugdymo planą ir įsitikinti, kad gebėjimai ugdomi tinkamai.
  7. Mokytojai skiria namų darbus tik dėl to, kad mokiniai namuose nenuobodžiautų. Jie toli gražu nemano, kad tai yra ugdymo tęsinys.
  8. Mokytojai siunčia tėvams laiškus (visokiausiais būdais) tik kaip socialinį eksperimentą, jie nesitiki, kad jie bus perskaityti, pasirašyti, grąžinti ar į juos bus atsakyta. Jie siunčia ne po vieną kopiją. Jie niekada nepavargsta taip elgtis.
  9. Jei Jūs turite vaikų, mokytojai apie Jus žino daugiau nei jie to norėtų. Vaikai prišneka keisčiausių dalykų…
  10. Pedagogai vaikus myli už pinigus. (Tuo ir skiriasi nuo pedofilų)

Jei žinote daugiau faktų parašykite juos komentaruose 🙂