Įrankiai padedantys nepasiklysti internete

admin   gegužės 30, 2013   Komentarai įrašui Įrankiai padedantys nepasiklysti internete yra išjungti

Internetas yra neaprėpiamai didelis. Naršydami mes nuolat randame įdomios informacijos nepriklausomai nuo to, kas mus domina – namai, vaikai, technologijos, edukacija, sportas,  sveikata, maistas… Ilgainiui visą rastą informaciją, nuorodas saugoti bei sisteminti darosi sudėtinga.

https://www.dragdis.com – tai Lietuviškas „startupas“, kuris leidžia visą internete rastą informaciją lengvai ir patogiai kolekcionuoti vienoje vietoje. Rinkti galima nuotraukas, video, tekstą bei nuorodas ir talpinti jūsų susikurtuose kataloguose. Prireikus galima pasinaudoti paieška savo surinktoje duomenų bazėje. Dar viena ypač naudinga šio įrankio funkcija – galimybė pasidalinti (share) katalogu su kitais (pav. savo mokiniais).
Vaizdžiai:


http://pinterest.com – kitas panašus įrankis, leidžiantis kolekcionuoti nuorodas debesyje. Skirtingai nuo dragdis.com kur visi katalogai pagal nutylėjimą yra privatūs, http://pinterest.com – katalogai (boards) yra vieši ir matomi vartotojo paskyroje visiems, tačiau galima susikurti ir privatų katalogą. Šis įrankis leidžia ne tik rinkti ir organizuoti savo nuorodas, tačiau ir patogiai naršyti po kitų vartotojų surinktą turinį pagal temas arba pasinaudojant paieška. Patinkančius vartotojus arba jų lentas galite „sekti“.  http://pinterest.com – neišsemiamas idėjų aruodas!

Kitos alternatyvos:

https://iceber.gs

https://gimmebar.com

https://kippt.com

http://keeeb.com

http://www.clipular.com